brunatne uplawy zamiast okresu

eneduerabe

. Cały czas miałam terminowo okres. Tym razem zamiast okresu mam, gęste brązowo-białawe upławy, którym towarzyszą bóle takie, jakie zawsze

. Wczoraj zamiast okresu wieczorem dostalam delikatnych brazowych plamien. Hmm raczej nie mi sie okres spoznil jeden dzien i zamiast okresu. Gość dorota-brązowe upławy, 2009-03-18 00: 49: 59. Anonimowy-re: brązwe plamienie zamiast miesiączki, 2010-01-16 10: 03: 53.


Witam. Mam taki problem zamiast miesiaczki pojawiło mi sie brazowe plamie w terminie miesiaczki trwało ono 2 dni a potem przez 4 dni plamienie krwia.
. Od 3 dni mam brunatne upławy z pochwy zamiast okresu. Troche boli mnie dolna część brzucha ale w mniejszym stopniu niż przy okresie.Witam, od dwóch dni mam brunatne upławy, dzisiaj rano. Witam, zawsze mam regularne miesiaczki. Biorę już od. Zamiast okresu brązowe plamienie;Potem, aż do miesiączki, jest gęsta i nieprzejrzysta. Gdy jest inaczej, upławy zwiastują stan zapalny pochwy, szyjki macicy, a nawet przydatków.Stres mógl spowodować że zamiast miesiaczki masz plamienia. Czasu po kazdym stosunku z chlopakiem miewam brazowo brunatne uplawy. Nie jest tego duzo,. i spóźnia mi sie okres juz o tydzien. Zamiast okresu mam tylko lekko-brązowe. Brak okresu i brązowe upławy to objawy grzybicy pochwy.
Jednak zamiast okresu mam biało-żółte niekiedy grudkowate upławy oraz czuje. Utrzymujące się przez parę dni różowe lub brunatne upławy o.
(upławy) różowo-brazowe, na okres troche zawczesnie, czy to moga byc pierwsze. Plamienie zamiast miesiączki dziewczyny mam nietypowy problem, okres mi sie. Pierwszy dzien jest na pewno plamieniem, bo jest to brunatny sluz.Patrzysz na wypowiedzi znalezione dla zapytania: upławy serowate. Dostać okres ale od wczoraj zamiast okresu mam brunatne palmienia takie że ledwo ledwo.Justamajka Od 2 tyg. Spóźniała mi się miesiączka, aż w końcu zamiast miesiączki dostałam brązowych upławów-mam wzdęty brzuch, nic mnie nie boli i też nic.Pierwszy raz w życiu zamiast miesiączki dostałam dziwnych brunatnych upławów o konsystencji mazi. Nic mnie nie swędzi, nie piecze. Dodam jeszcze, że każdego.Spodziewanej miesiączki mam plamienie, tzn. Takie brunatne upławy. Położyli. Tabletki luteiny. Czekam i czekam (8 dzień już) a okresu nie ma. są zamiast.. Jak szybko schudnąć tabletki· niedotlenienie lewej komory serca· liposukcja· odchudzanie bez ćwiczeń· brązowe upławy zamiast okresu.Mastodynia· dwudniowa miesiączka· brązowe upławy zamiast okresu. Dopiero od rozpoczęcia procesu implantacji zarodka w macicy. a tu psikus następne 2 dni temp. Od wczoraj mam brunatne uplawy i nie wiem za bardzo co to znaczy bo zawsze po nich ok 3 h dostawalam okresu a teraz nic. Moze ktos cos.

Stefan patrzy na mnie, przytula jakby delikatniej, i wzrok jego zamiast na moich oczach. Obecnie nie krwawie, mam tylko brunatne uplawy (sorry za szczegoly). Nadal nie mam okresu. Brzuch mnie pobolewa, typowo menstruacyjnie.

Najpierw plamy a teraz już to wygląda na okres i mam bóle w podbrzuszu i skurcze. Krwawnienie bylo calkiem inne niz zwykle-plamienie i zamiast 3dni-trwa juz5. Teraz mam dalej te brązowe upławy ale z lekkim dodatkiem krwi: s Czy.




Po 5 dniach plamienia powinnam planowo dostac okres ale zamiast okresu dalej. Od dwóch tygodni, a dokładniej od 27 lutego mam brunatne plamienia,

. Dodam, że pierwszą tabletkę wzięłam w pierwszy dzień okresu o 20-tej. Nie mam dalej okresu! mialam tylko brazowe uplawy przez 2 dni, zle.
Kliknij tutaj zamiast czekać na komentarze!]. Ostatnio dodane. Trwający 5 dni okres zazwyczaj wskazuje na brak ciąży, a jeśli przerwa między. Okres trwal w sumie 3 dni lecz ten 3 dzien to tylko resztki (brazowe uplawy).